Szukaj
  • officeblackjack

„Dlaczego warto inwestować w Fotowaltaikę ( OZE)"

Energia elektryczna ze słońca – brzmi zachęcająco?

Fotowoltaika – Odnawialne Źródło Energii to proces wytwarzania energii z darmowego promieniowania słonecznego. Obecnie słońce stanowi trzecie na całym świecie źródło energii odnawialnej. Korzyści z montażu fotowoltaiki? Ich lista jest bardzo długa! Podstawą jest oszczędność i fakt, że dokładasz cząstkę siebie do ochrony środowiska naturalnego! Nie zwlekaj i już dziś skuś się na fotowoltaikę! Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, a jedynie zwiększysz ilość paneli fotowoltaicznych na swoim dachu!

Instalacja paneli fotowoltaicznych – otrzymaj dodatkową korzyść w postaci dofinansowania!

Myślisz o montażu paneli fotowoltaicznych, lecz obawiasz się kosztów? Nie potrzebnie! Obecnie masz możliwość skorzystania z dofinansowania, które może wynosić do 50% zwrotu pokrytych kosztów. Jeśli Twoja inwestycja wynosić będzie 10 tys. złotych to Twój wkład to tylko 5 tysięcy złotych! To opcja, która pomoże Ci zminimalizować koszty, jakie ponosisz na początku inwestycji! Później już tylko zyskujesz darmowy prąd ze słońca!

Nie bądź obojętny dla ekologii – postaw na odnawialne źródła energii!

Fotowoltaika to technologia, która nie wydziela dwutlenku węgla i innych szkodliwych gazów do atmosfery, dzięki czemu jest opcją bezpieczną dla naszej planety. Jest to po prostu czysta energia elektryczna! Natomiast tradycyjne źródła energetyczne emitują do atmosfery ogromną ilość odpadów – ich wskaźnik sięga od 500-1000 g Co2 e/kWh dla paliw węglowych. Już dziś możesz zmniejszyć emisję zanieczyszczeń inwestując w fotowoltaikę!

Miłość do słońca i planety!

Ciężkie i nieprzyjemne powietrze? Lubisz czuć świeży i przyjemny powiew wiatru? Obawiasz się o swoje zdrowie! Już dziś możesz dodać nutkę dobra dla planety! Wykaż się odpowiedzialnością i zadbaj o życie swoje i swoich najbliższych – postaw na fotowoltaikę!

Rosnące ceny prądu – Ciebie to już nie dotyczy!

Obserwujesz ciągle rosnące ceny prądu? Ogarnia Cię przerażenie i niepokój? Szukasz rozwiązania? Nie zwlekaj zatem i już dziś pomyśl o odnawialnych źródłach energii czyli fotowoltaice. To wariant, która pozwoli Ci utrzymać stabilizację swoich rachunków, a jednocześnie czerpać zyski finansowe w przypadku uzyskania nadmiaru energii elektrycznej!

Fotowoltaika – bezpieczna inwestycja z zyskiem

Wykorzystanie potencjału energetycznego ze słońca ma wiele zalet! Poza inwestycją ekologiczną fotowoltaika jest świetną inwestycją na biznes, który jest przede wszystkim bezpieczny. Żaden kryzys gospodarczy nie jest dla fotowoltaiki zagrożeniem!

Fotowoltaika – system, który sam się obsługuje!

Fotowoltaika czy produkcja energii elektrycznej bez udziału człowieka! Prąd sam się produkuje. Cały proces dzieje się automatycznie bez naszego zaangażowania! My jedynie czerpiemy zyski! Żywotność systemu według ekspertów, którzy instalują panele fotowoltaiczne szacowane jest na 25 lat – bez żadnych awarii!

Fotowoltaika – praca w porozumieniu ze słońcem przez cały rok

Fotowoltaika to inwestycja, która pracuje dla nas przez cały rok! Zachmurzenia w okresie jesienno – zimowym nie sprawiają, iż system przechodzi w stan wegetacji. Nadal działa i przynosi zyski!

Prąd dzięki słońcu – poznaj odnawialne źródła energii!

Gdzie to słońce – to stwierdzenie, które bardzo często słyszymy! Nic więc dziwnego, że każdy z nas czeka na pojawienie się promieni słonecznych! Jest ono przyjemne dla ciała i dodatkowo może przynieść nam korzyści finansowe! Montaż paneli fotowoltaicznych – to opcja, która w porozumieniu ze słońcem przyniesie korzyści finansowe i oszczędności!

Fotowoltaika i dodatkowo zwrot podatku od tej inwestycji! Poznaj szczegóły!

Decydując się na instalację paneli fotowoltaicznych poza darmowym prądem z promieni słonecznych i dofinansowaniem zyskujesz coś więcej – jest to mianowicie tzw. ulga. Z tej opcji mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Przy rozliczaniu rocznym do deklaracji PIT - 36 lub PIT -37 wystarczy dołączyć formularz PIT-0. Ulga dotyczy zarówno materiałów budowlanych, urządzeń i usług związanych z instalacją paneli fotowoltaicznych! Postaw na darmową energię elektryczną!

17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie